client.generic.menu client.generic.close
Fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaika zajistíme realizaci

Praha
31. 5. 2025

Fotovoltaika

Work prosperity s.r.o. provádí montáž, servis, opravy fotovoltaické elektrárny v  rodinných domech, ve firemních a průmyslových objektech na území ČR i v zahraničí.

  • Montáž, servis a opravy fotovoltaické elektrárny
  • Specializujeme se na značku solax, kde jsem prošli několika školeními a stali se experti na fotovoltaické elektrárny

 

SolaX Power v letošním roce uvádí netrpělivě očekávanou čtvrtou generaci hybridních invertorů, který nyní zahrnuje systém X-ESS. Jedná se o úložný systém vysokonapěťových baterií vše v jednom. Díky tomu je instalace až šestkrát rychlejší než u generace X-Hybrid 3.

Další novinkou jsou zbrusu nové baterie Triple Power 3.0. Byly vyvinuty tak, aby umožňovaly rychlé nabíjení, plné kapacity lze dosáhnout pouze za hodinu. TRIPLE POWER jsou HV baterie s životností až 6000 cyklů a velice zajímavým modulárním systémem rozšíření pracovního výkonu až na 12,4 kWh. Záruka garantovaná výrobcem je 10 let.

Majitel tohoto solárního systému už nemusí řešit umístění baterie se střídačem v místnosti se stabilní teplotou. SolaX 4. generace nainstalujete kdekoli. Systém X-ESS prošel všemi zkouškami a vydrží teploty od -30° Celsia až po 50° Celsia.

X-ESS G4 vyhrál cenu RED DOT AWARD 2021, mezinárodní cenu za design.

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 10 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky  25 let na lineární výkon, nabízíme  až 15 let na jeho mechanické části.

 

Dotaci Vám vyřídíme na klíč. 

 

Až 205 000,- kč

 

 

 

 

 

client.contact_form.interested

client.contact_form.resume.placeholder

client.insertion.map_location